NDFPD1N150CG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NDFPD1N150CG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NDFPD1N150CG
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1500V 100MA TO220
Duomenų lapai: NDFPD1N150CG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
NDFPD1N150CG specifikacijos
Dalies numeris NDFPD1N150CG Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 1500V 100MA TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75914 pcs Duomenų lapas NDFPD1N150CG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 Ohm @ 50mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2W (Ta), 20W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Kiti vardai NDFPD1N150CGOS
Darbinė temperatūra 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 80pF @ 30V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 4.2nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1500V Išsamus aprašymas N-Channel 1500V 100mA (Ta) 2W (Ta), 20W (Tc) Through Hole TO-220-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 100mA (Ta)