MTP6P20E
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MTP6P20E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MTP6P20E
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 200V 6A TO-220AB
Duomenų lapai: MTP6P20E.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MTP6P20E specifikacijos
Dalies numeris MTP6P20E Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET P-CH 200V 6A TO-220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4729 pcs Duomenų lapas MTP6P20E.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 1 Ohm @ 3A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 75W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai MTP6P20EOS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 750pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 30nC @ 10V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V
Išsamus aprašymas P-Channel 200V 6A (Tc) 75W (Tc) Through Hole TO-220AB Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 6A (Tc)