MTP50P03HDL
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MTP50P03HDL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MTP50P03HDL
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 30V 50A TO-220AB
Duomenų lapai: MTP50P03HDL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MTP50P03HDL specifikacijos
Dalies numeris MTP50P03HDL Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET P-CH 30V 50A TO-220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5572 pcs Duomenų lapas MTP50P03HDL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (maks.) ±15V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 25A, 5V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 125W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai MTP50P03HDLOS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4900pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 100nC @ 5V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 5V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V
Išsamus aprašymas P-Channel 30V 50A (Tc) 125W (Tc) Through Hole TO-220AB Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 50A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MTP4S-E10-C
MTP4S-E10-C
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: MULTI TIE PLATE 4 BDL 5.50"L
Sandelyje: 41470 pcs
parsisiųsti: MTP4S-E10-C.pdf
RFQ
MTP5H-E6-C39
MTP5H-E6-C39
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: MULTI TIE PLATE HS 5 BDL 8.09"L
Sandelyje: 5167 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MTP50P03HDLG
MTP50P03HDLG
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: MOSFET P-CH 30V 50A TO220AB