MTB30P06VT4
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MTB30P06VT4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MTB30P06VT4
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 60V 30A D2PAK
Duomenų lapai: MTB30P06VT4.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MTB30P06VT4 specifikacijos
Dalies numeris MTB30P06VT4 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET P-CH 60V 30A D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4750 pcs Duomenų lapas MTB30P06VT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±15V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas D2PAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 15A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 3W (Ta), 125W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai MTB30P06VT4OS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2190pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 80nC @ 10V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V
Išsamus aprašymas P-Channel 60V 30A (Tc) 3W (Ta), 125W (Tc) Surface Mount D2PAK Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 30A (Tc)