MPSHC10RGA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPSHC10RGA
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIE TRANSISTOR SMALL SIGNAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MPSHC10RGA specifikacijos
Dalies numeris MPSHC10RGA Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 24568 pcs Duomenų lapas
Serija * Kiti vardai FCMPSHC10RGA
FCMPSHC10RGA-ND
MPSHC10RGA-DIE
MPSHC10RGA-ND
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPSH81 TRE
MPSH81 TRE
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: TRANS PNP 20V 50MA TO92
Sandelyje: 5276 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MPSL-0100-05-DS-4K
MPSL-0100-05-DS-4K
Gamintojai: Sullins Connector Solutions
apibūdinimas: CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
Sandelyje: 30804 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MPSL-0100-06-DS-4X9K
MPSL-0100-06-DS-4X9K
apibūdinimas: CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
MPSH81
MPSH81
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TRANSISTOR RF PNP TO-92
parsisiųsti: MPSH81.pdf
MPSH81_D75Z
MPSH81_D75Z
apibūdinimas: TRANS RF PNP 20V 50MA TO-92
parsisiųsti: MPSH81_D75Z.pdf
MPSL-0100-08-DSE-4K(SP)
MPSL-0100-08-DSE-4K(SP)
apibūdinimas: CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
parsisiųsti: MPSH81.pdf
MPSI588T
MPSI588T
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: 8-POSITION, 8-WIRE, SHIELDED MOD
parsisiųsti: MPSI588T.pdf
MPSH81_D27Z
MPSH81_D27Z
parsisiųsti: MPSH81_D27Z.pdf
MPSL-0100-08-DS-1K
MPSL-0100-08-DS-1K
parsisiųsti: MPSL-0100-08-DS-1K.pdf
MPSL-0100-10-DR-4HK
MPSL-0100-10-DR-4HK
apibūdinimas: CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
parsisiųsti: MPSL-0100-10-DR-4HK.pdf
MPSH81_D26Z
MPSH81_D26Z
parsisiųsti: MPSH81_D26Z.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus