MOC5009FVM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MOC5009FVM
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas OPTOCOUP VDE SCHMIT TRIG LP 6SMD
Duomenų lapai: MOC5009FVM.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MOC5009FVM specifikacijos
Dalies numeris MOC5009FVM Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4583 pcs Duomenų lapas MOC5009FVM.pdf
Įtampa - tiekimas - Įtampa - izoliacija 7500Vpk
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) - Tiekėjo prietaisų paketas 6-SMD
Serija GlobalOptoisolator™ Pakilimo / kritimo laikas (tipas) -
Platinimo uždelsimas tpLH / tpHL (maks.) - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, Gull Wing Išvesties tipas Open Collector
Darbinė temperatūra - Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įėjimai - 1 pusė / 2 pusė 1/0
Įvesties tipas DC Išsamus aprašymas Logic Output Optoisolator 1MHz Open Collector 7500Vpk 1 Channel CMTI 6-SMD
Duomenų perdavimo sparta 1MHz Dabartinis - išėjimas / kanalas 50mA
Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) 10mA Bendroji būklė Trumpalaikė imunitetas (min.) -