MMSZ5250B
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ5250B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMSZ5250B
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Duomenų lapai: MMSZ5250B.pdf
  • Pranešimas
MMSZ5250B specifikacijos
Dalies numeris MMSZ5250B Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 20V 500MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4742 pcs Duomenų lapas MMSZ5250B.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 20V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SOD-123
Kiti vardai MMSZ5250BFSCT Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 25 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 20V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 15V
Bazinės dalies numeris MMSZ5250B
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMSZ5249C-E3-08
MMSZ5249C-E3-08
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 19V 500MW SOD123
Sandelyje: 1460117 pcs
parsisiųsti: MMSZ5249C-E3-08.pdf
RFQ
MMSZ5249C-HE3-08
MMSZ5249C-HE3-08
Sandelyje: 1460852 pcs
parsisiųsti: MMSZ5249C-HE3-08.pdf
RFQ
MMSZ5250B-E3-08
MMSZ5250B-E3-08
apibūdinimas: DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
parsisiųsti: MMSZ5250B-E3-08.pdf
MMSZ5250B RHG
MMSZ5250B RHG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 20V 500MW SOD123F
parsisiųsti: MMSZ5250B RHG.pdf
MMSZ5249C-HE3-18
MMSZ5249C-HE3-18
parsisiųsti: MMSZ5249C-HE3-18.pdf
MMSZ5250B-E3-18
MMSZ5250B-E3-18
parsisiųsti: MMSZ5250B-E3-18.pdf
MMSZ5249C-G3-08
MMSZ5249C-G3-08
parsisiųsti: MMSZ5249C-G3-08.pdf
MMSZ5250B-7
MMSZ5250B-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: MMSZ5250B-7.pdf
MMSZ5250B-7-F
MMSZ5250B-7-F
parsisiųsti: MMSZ5250B-7-F.pdf
MMSZ5249C-E3-18
MMSZ5249C-E3-18