MMSZ10T3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ10T3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMSZ10T3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Duomenų lapai: MMSZ10T3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MMSZ10T3 specifikacijos
Dalies numeris MMSZ10T3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 10V 500MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2003821 pcs Duomenų lapas MMSZ10T3.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 10V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOD-123
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 20 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 10V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 200nA @ 7V Bazinės dalies numeris MMSZ10
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMSZ12T1G
MMSZ12T1G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 12V 500MW SOD123
Sandelyje: 1446641 pcs
parsisiųsti: MMSZ12T1G.pdf
RFQ
MMSTA92-TP
MMSTA92-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: TRANS PNP 300V 0.1A SOT323
Sandelyje: 884145 pcs
parsisiųsti: MMSTA92-TP.pdf
RFQ
MMSZ10T3G
MMSZ10T3G
apibūdinimas: DIODE ZENER 10V 500MW SOD123