MMQA15VT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMQA15VT1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 11V 21.7V SC74
Duomenų lapai: MMQA15VT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MMQA15VT1 specifikacijos
Dalies numeris MMQA15VT1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 11V 21.7V SC74 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4548 pcs Duomenų lapas MMQA15VT1.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 11V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 21.7V
Įtampa - suskirstymas (min) 14.3V Vienkryptiniai kanalai 4
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SC-74
Serija MMQA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 150W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74, SOT-457 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 1.1A (8/20µs)
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris MMQA
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMQA12VT1
MMQA12VT1
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 9.1V 17.3V SC74
Sandelyje: 4048 pcs
parsisiųsti: MMQA12VT1.pdf
RFQ
MMQA20VT1G
MMQA20VT1G
apibūdinimas: TVS DIODE 15V 28.6V SC74
Sandelyje: 943023 pcs
parsisiųsti: MMQA20VT1G.pdf
RFQ
MMQA15VT1G
MMQA15VT1G
apibūdinimas: TVS DIODE 11V 21.7V SC74