MMFT2406T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMFT2406T1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 240V 700MA SOT223
Duomenų lapai: MMFT2406T1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MMFT2406T1 specifikacijos
Dalies numeris MMFT2406T1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 240V 700MA SOT223 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5502 pcs Duomenų lapas MMFT2406T1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 6 Ohm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.5W (Ta) Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA Kiti vardai MMFT2406T1OSDKR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 125pF @ 25V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 2.5V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 240V Išsamus aprašymas N-Channel 240V 700mA (Tc) 1.5W (Ta) Surface Mount SOT-223
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 700mA (Tc)