MMBZ12VALT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMBZ12VALT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMBZ12VALT1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 8.5V 17V SOT23-3
Duomenų lapai: MMBZ12VALT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MMBZ12VALT1 specifikacijos
Dalies numeris MMBZ12VALT1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 8.5V 17V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4478 pcs Duomenų lapas MMBZ12VALT1.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 8.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 17V
Įtampa - suskirstymas (min) 11.4V Vienkryptiniai kanalai 2
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 (TO-236)
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 40W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai MMBZ12VALT1OS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.35A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Bazinės dalies numeris MMBZ*A
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMBZ15VAL-7
MMBZ15VAL-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 12V 21V SOT23-3
Sandelyje: 4061 pcs
parsisiųsti: MMBZ15VAL-7.pdf
RFQ
MMBZ12VALT1G
MMBZ12VALT1G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 8.5V 17V SOT23-3
Sandelyje: 1529445 pcs
parsisiųsti: MMBZ12VALT1G.pdf
RFQ
MMBZ12VALFHT116
MMBZ12VALFHT116
Gamintojai: LAPIS Semiconductor
apibūdinimas: TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR (AE
parsisiųsti: MMBZ12VALFHT116.pdf
MMBZ12VAL,215
MMBZ12VAL,215
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: TVS DIODE 8.5V 17V SOT23