MMBD1201
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMBD1201
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 100V 200MA SOT23
Duomenų lapai: 1.MMBD1201.pdf2.MMBD1201.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MMBD1201 specifikacijos
Dalies numeris MMBD1201 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE GEN PURP 100V 200MA SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1436030 pcs Duomenų lapas 1.MMBD1201.pdf2.MMBD1201.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 200mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 4ns
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai MMBD1201CT Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 100V 200mA Surface Mount SOT-23-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 50V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200mA
Talpa @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz Bazinės dalies numeris MMBD1201