MM74C150N
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM74C150N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM74C150N
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC MUX 16-TO-1 4BIT 3ST 24-DIP
Duomenų lapai: MM74C150N.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MM74C150N specifikacijos
Dalies numeris MM74C150N Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4861 pcs Duomenų lapas MM74C150N.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 15 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 24-PDIP
Serija 74C Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 24-DIP (0.600", 15.24mm) Kiti vardai 74C150
74C150N
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Nepriklausomos grandinės 1 Išsamus aprašymas Multiplexer 1 x 16:1 24-PDIP
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 40mA, 40mA Grandinė 1 x 16:1