MM5Z33VT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z33VT1G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM5Z33VT1G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 33V 500MW SOD523
Duomenų lapai: MM5Z33VT1G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MM5Z33VT1G specifikacijos
Dalies numeris MM5Z33VT1G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 33V 500MW SOD523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1398873 pcs Duomenų lapas MM5Z33VT1G.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 33V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10A
Tolerancija ±6.1% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SC-79, SOD-523
Kiti vardai MM5Z33VT1GOSCT Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 80 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 33V 500mW ±6.1% Surface Mount SOD-523
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 23.2V Bazinės dalies numeris MM5Z33