MM5Z27VT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z27VT1G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM5Z27VT1G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 27V 500MW SOD523
Duomenų lapai: MM5Z27VT1G.pdf
  • Pranešimas
MM5Z27VT1G specifikacijos
Dalies numeris MM5Z27VT1G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 27V 500MW SOD523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5902 pcs Duomenų lapas MM5Z27VT1G.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 27V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±7% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-79, SOD-523
Kiti vardai MM5Z27VT1GOS Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 80 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 27V 500mW ±7% Surface Mount SOD-523 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 18.9V