MM3Z3V3C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z3V3C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM3Z3V3C
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323F
Duomenų lapai: MM3Z3V3C.pdf
  • Pranešimas
MM3Z3V3C specifikacijos
Dalies numeris MM3Z3V3C Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3006549 pcs Duomenų lapas MM3Z3V3C.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 3.3V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323F
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-90, SOD-323F
Kiti vardai MM3Z3V3CTR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 89 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 3.3V 200mW ±5% Surface Mount SOD-323F
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 4.5µA @ 1V Bazinės dalies numeris MM3Z3V3