MM3Z2V4B
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z2V4B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM3Z2V4B
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323F
Duomenų lapai: MM3Z2V4B.pdf
  • Pranešimas
MM3Z2V4B specifikacijos
Dalies numeris MM3Z2V4B Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3147119 pcs Duomenų lapas MM3Z2V4B.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 2.4V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 10mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323F
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-90, SOD-323F
Kiti vardai MM3Z2V4BTR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 94 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 2.4V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323F
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 45µA @ 1V Bazinės dalies numeris MM3Z2V4