MM3Z10VT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z10VT1G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM3Z10VT1G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 10V 300MW SOD323
Duomenų lapai: MM3Z10VT1G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MM3Z10VT1G specifikacijos
Dalies numeris MM3Z10VT1G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 10V 300MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1884860 pcs Duomenų lapas MM3Z10VT1G.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 10V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323
Kiti vardai MM3Z10VT1GOSCT Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 20 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 10V 300mW ±6% Surface Mount SOD-323
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 8V Bazinės dalies numeris MM3Z10
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MM3Z11VST1G
MM3Z11VST1G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 11V 200MW SOD323
Sandelyje: 5485 pcs
parsisiųsti: MM3Z11VST1G.pdf
RFQ
MM3Z12VC
MM3Z12VC
apibūdinimas: DIODE ZENER 12V 200MW SOD323F
Sandelyje: 2890151 pcs
parsisiųsti: MM3Z12VC.pdf
RFQ
MM3XPN DC24
MM3XPN DC24
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 24V