MCT2E300
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCT2E300
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP
Duomenų lapai: MCT2E300.pdf
  • Pranešimas
MCT2E300 specifikacijos
Dalies numeris MCT2E300 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 5001 pcs Duomenų lapas MCT2E300.pdf
Įtampa - išėjimas (maks.) 30V Įtampa - izoliacija 5300Vrms
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.25V Vce Saturation (maks.) 400mV
Įjungti / išjungti laiką (tipą) 1.1µs, 50µs Tiekėjo prietaisų paketas 6-DIP
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Išvesties tipas Transistor with Base Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C
Kanalų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis pervedimo santykis (min.) 20% @ 10mA Dabartinis pervedimo santykis (maks.) -
Dabartinis - išėjimas / kanalas 50mA Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) 100mA