MC78LC33HT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC78LC33HT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC78LC33HT1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT89-3
Duomenų lapai: MC78LC33HT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MC78LC33HT1 specifikacijos
Dalies numeris MC78LC33HT1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT89-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5071 pcs Duomenų lapas MC78LC33HT1.pdf
Įtampa (maks.) 0.053V @ 1mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 12V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-89-3 Serija -
Apsaugos savybės - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-243AA PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MC78LC33HT1OSTR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA SOT-89-3 Dabartinis - silpnas (Iq) 3.3µA
Dabartinis - rezultatas 50mA Valdymo funkcijos -