MC78L24ACPRP
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC78L24ACPRP
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3
Duomenų lapai: MC78L24ACPRP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MC78L24ACPRP specifikacijos
Dalies numeris MC78L24ACPRP Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4290 pcs Duomenų lapas MC78L24ACPRP.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 24V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-92-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 45dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 100mA TO-92-3
Dabartinis - silpnas (Iq) 6.5mA Dabartinis - rezultatas 100mA