MC33077P
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC33077P
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC OPAMP GP 37MHZ 8DIP
Duomenų lapai: MC33077P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MC33077P specifikacijos
Dalies numeris MC33077P Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC OPAMP GP 37MHZ 8DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5060 pcs Duomenų lapas MC33077P.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Įtampa - įvesties poslinkis 130µV
Tiekėjo prietaisų paketas 8-PDIP Slew Rate 11 V/µs
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-DIP (0.300", 7.62mm) Išvesties tipas -
Kiti vardai MC33077POS Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Gain Bandwidth Produktas 37MHz Išsamus aprašymas General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-PDIP
Dabartinis - tiekimas 3.5mA Dabartinis - išėjimas / kanalas 33mA