MC100H642FN
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC100H642FN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC100H642FN
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC CLOCK DRIVER ECL-TTL 28PLCC
Duomenų lapai: MC100H642FN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MC100H642FN specifikacijos
Dalies numeris MC100H642FN Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 5381 pcs Duomenų lapas MC100H642FN.pdf
Įtampa - tiekimas 4.75 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-PLCC (11.51x11.51)
Serija - Santykis - įvestis: išvestis 2:8
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-LCC (J-Lead)
PLL No Išvestis TTL
Darbinė temperatūra 0°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Įvestis ECL, TTL Dažnumas - maks 100MHz
Diferencialas - įvestis: išvestis Yes/Yes Bazinės dalies numeris MC100H642
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MC100H641FN
MC100H641FN
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC CLK BUFFER 1:9 65MHZ 28PLCC
Sandelyje: 5070 pcs
parsisiųsti: MC100H641FN.pdf
RFQ
MC100H642FNG
MC100H642FNG
apibūdinimas: IC CLOCK DRIVER ECL-TTL 28PLCC
Sandelyje: 3988 pcs
parsisiųsti: MC100H642FNG.pdf
RFQ
MC100H643FN
MC100H643FN
apibūdinimas: IC CLK BUFFER 1:8 80MHZ 28PLCC
parsisiųsti: MC100H643FN.pdf
MC100H643FNR2
MC100H643FNR2
parsisiųsti: MC100H643FNR2.pdf
MC100H642FNR2
MC100H642FNR2
parsisiųsti: MC100H642FNR2.pdf
MC100H641FNR2G
MC100H641FNR2G
parsisiųsti: MC100H641FNR2G.pdf
MC100H641FNG
MC100H641FNG