MBRS3100T3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRS3100T3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRS3100T3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC
Duomenų lapai: 1.MBRS3100T3.pdf2.MBRS3100T3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MBRS3100T3 specifikacijos
Dalies numeris MBRS3100T3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4894 pcs Duomenų lapas 1.MBRS3100T3.pdf2.MBRS3100T3.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 790mV @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas SMC Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Kiti vardai MBRS3100T3OS
MBRS3100T3OS-ND
MBRS3100T3OSTR
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 3A Surface Mount SMC
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A