MBRF40250TG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRF40250TG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRF40250TG
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 250V 40A TO220FP
Duomenų lapai: MBRF40250TG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MBRF40250TG specifikacijos
Dalies numeris MBRF40250TG Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 250V 40A TO220FP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75559 pcs Duomenų lapas MBRF40250TG.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 970mV @ 40A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 250V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220FP Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SWITCHMODE™ Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 35ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack
Kiti vardai MBRF40250TG-ND
MBRF40250TGOS
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 250V 40A Through Hole TO-220FP
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 30µA @ 250V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 40A
Talpa @ Vr, F 500pF @ 5V, 1MHz