MBRF20H150CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRF20H150CTG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRF20H150CTG
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220F
Duomenų lapai: MBRF20H150CTG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MBRF20H150CTG specifikacijos
Dalies numeris MBRF20H150CTG Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82298 pcs Duomenų lapas MBRF20H150CTG.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 680mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220FP Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SWITCHMODE™ Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Kiti vardai MBRF20H150CTG-ND
MBRF20H150CTGOS
Veikimo temperatūra - jungtis -20°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 150V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A