MBRF10L60CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRF10L60CTG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRF10L60CTG
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FP
Duomenų lapai: MBRF10L60CTG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MBRF10L60CTG specifikacijos
Dalies numeris MBRF10L60CTG Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 128557 pcs Duomenų lapas MBRF10L60CTG.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 570mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 60V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220FP Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SWITCHMODE™ Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 220µA @ 60V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 5A