MBR8H100MFST3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR8H100MFST3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR8H100MFST3G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 8A 5DFN
Duomenų lapai: MBR8H100MFST3G.pdf
  • Pranešimas
MBR8H100MFST3G specifikacijos
Dalies numeris MBR8H100MFST3G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 8A 5DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 297511 pcs Duomenų lapas MBR8H100MFST3G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 8A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerTDFN, 5 Leads Kiti vardai MBR8H100MFST3G-ND
MBR8H100MFST3GOSTR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 42 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 8A Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 2µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 8A Talpa @ Vr, F -