MBR41H100CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR41H100CT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR41H100CT
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Duomenų lapai: MBR41H100CT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MBR41H100CT specifikacijos
Dalies numeris MBR41H100CT Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4443 pcs Duomenų lapas MBR41H100CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 800mV @ 20A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SWITCHMODE™ Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Veikimo temperatūra - jungtis 175°C (Max)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 20A