MBR30H100CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR30H100CT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR30H100CT
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Duomenų lapai: MBR30H100CT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MBR30H100CT specifikacijos
Dalies numeris MBR30H100CT Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5501 pcs Duomenų lapas MBR30H100CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 800mV @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SWITCHMODE™ Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Veikimo temperatūra - jungtis 175°C (Max)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 15A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 4.5µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A
Bazinės dalies numeris MBR30H100CT
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR30H100CT-E3/45
MBR30H100CT-E3/45
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Sandelyje: 89299 pcs
parsisiųsti: MBR30H100CT-E3/45.pdf
RFQ
MBR30H100CT C0G
MBR30H100CT C0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
Sandelyje: 77926 pcs
parsisiųsti: MBR30H100CT C0G.pdf
RFQ
MBR3090PT C0G
MBR3090PT C0G
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO247AD
parsisiųsti: MBR3090PT C0G.pdf
MBR30H100CT-E3/4W
MBR30H100CT-E3/4W
parsisiųsti: MBR30H100CT-E3/4W.pdf
MBR3090CTHC0G
MBR3090CTHC0G
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO220AB
parsisiųsti: MBR3090CTHC0G.pdf
MBR30H100CT-G1
MBR30H100CT-G1
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: MBR30H100CT-G1.pdf
MBR3090PTHC0G
MBR3090PTHC0G
parsisiųsti: MBR3090PTHC0G.pdf
MBR30H100CT-E1
MBR30H100CT-E1
parsisiųsti: MBR30H100CT-E1.pdf
MBR30H100CT-M3/4W
MBR30H100CT-M3/4W