MAC210A10
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MAC210A10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAC210A10
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TRIAC 800V 10A TO220AB
Duomenų lapai: MAC210A10.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAC210A10 specifikacijos
Dalies numeris MAC210A10 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TRIAC 800V 10A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5412 pcs Duomenų lapas MAC210A10.pdf
Įtampa - išjungta būsena 800V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 2V
Triacio tipas Standard Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas TRIAC Standard 800V 10A Through Hole TO-220AB
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 10A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 100A @ 60Hz
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 50mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 50mA
Konfigūracija Single Bazinės dalies numeris MAC210A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAC210A10G
MAC210A10G
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TRIAC 800V 10A TO220AB