MAC15SMG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MAC15SMG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAC15SMG
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TRIAC SENS GATE 600V 15A TO220AB
Duomenų lapai: MAC15SMG.pdf
  • Pranešimas
MAC15SMG specifikacijos
Dalies numeris MAC15SMG Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TRIAC SENS GATE 600V 15A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5911 pcs Duomenų lapas MAC15SMG.pdf
Įtampa - išjungta būsena 600V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V
Triacio tipas Logic - Sensitive Gate Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai MAC15SMGOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 15A Through Hole TO-220AB Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 15A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 120A @ 60Hz Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 10mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 5mA Konfigūracija Single
Bazinės dalies numeris MAC15
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAC16CNG
MAC16CNG
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TRIAC 800V 16A TO220AB
Sandelyje: 62740 pcs
parsisiųsti: MAC16CNG.pdf
RFQ
MAC15N
MAC15N
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TRIAC 800V 15A TO220AB