LP2951CD-3.3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP2951CD-3.3G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC
Duomenų lapai: LP2951CD-3.3G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
98 pcs
196 pcs
588 pcs
  • Pranešimas
LP2951CD-3.3G specifikacijos
Dalies numeris LP2951CD-3.3G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 218087 pcs Duomenų lapas LP2951CD-3.3G.pdf
Įtampa (maks.) 0.45V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP2951CD-3.3G-ND
LP2951CD-3.3GOS
LP2951CD33G
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SOIC
Dabartinis - tiekimas (maks.) 12mA Dabartinis - silpnas (Iq) 120µA
Dabartinis - rezultatas 100mA Valdymo funkcijos -
Bazinės dalies numeris LP2951
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LP2951CD-3.3
LP2951CD-3.3
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC