LP2951ACDM-3.3RG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LP2951ACDM-3.3RG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP2951ACDM-3.3RG
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 100MA MICRO8
Duomenų lapai: LP2951ACDM-3.3RG.pdf
  • Pranešimas
LP2951ACDM-3.3RG specifikacijos
Dalies numeris LP2951ACDM-3.3RG Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 100MA MICRO8 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 196270 pcs Duomenų lapas LP2951ACDM-3.3RG.pdf
Įtampa (maks.) 0.45V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas Micro8™ Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP2951ACDM-3.3RG-ND
LP2951ACDM-3.3RGOSTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA Micro8™
Dabartinis - tiekimas (maks.) 12mA Dabartinis - silpnas (Iq) 120µA
Dabartinis - rezultatas 100mA Valdymo funkcijos -