LP2950CDT-3.3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LP2950CDT-3.3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP2950CDT-3.3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK
Duomenų lapai: LP2950CDT-3.3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LP2950CDT-3.3 specifikacijos
Dalies numeris LP2950CDT-3.3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5832 pcs Duomenų lapas LP2950CDT-3.3.pdf
Įtampa (maks.) 0.45V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas DPAK Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP2950CDT-3.3OS
LP2950CDT33
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA DPAK Dabartinis - tiekimas (maks.) 12mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 120µA Dabartinis - rezultatas 100mA
Valdymo funkcijos - Bazinės dalies numeris LP2950
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LP2950CDT-3.3RKG
LP2950CDT-3.3RKG
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK
Sandelyje: 184937 pcs
parsisiųsti: LP2950CDT-3.3RKG.pdf
RFQ
LP2950CDT-5.0
LP2950CDT-5.0
apibūdinimas: IC REG LINEAR 5V 100MA DPAK
Sandelyje: 4627 pcs
parsisiųsti: LP2950CDT-5.0.pdf
RFQ
LP2950CDT-3.0/NOPB
LP2950CDT-3.0/NOPB
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3V 100MA TO252-3
parsisiųsti:
LP2950CDT-3.3G
LP2950CDT-3.3G