LM78T15CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM78T15CT
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 15V 3A TO220-3
Duomenų lapai: 1.LM78T15CT.pdf2.LM78T15CT.pdf
  • Pranešimas
LM78T15CT specifikacijos
Dalies numeris LM78T15CT Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 15V 3A TO220-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5484 pcs Duomenų lapas 1.LM78T15CT.pdf2.LM78T15CT.pdf
Įtampa (maks.) 2.5V @ 3A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 15V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 PSRR 65dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 3A TO-220-3
Dabartinis - silpnas (Iq) 6mA Dabartinis - rezultatas 3A