LM385Z-2.5RPG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM385Z-2.5RPG
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Duomenų lapai: LM385Z-2.5RPG.pdf
  • Pranešimas
LM385Z-2.5RPG specifikacijos
Dalies numeris LM385Z-2.5RPG Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 284463 pcs Duomenų lapas LM385Z-2.5RPG.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±3% Temperatūros koeficientas 80ppm/°C Typical
Tiekėjo prietaisų paketas TO-92-3 Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Išvesties tipas Fixed
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 120µVrms
Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±3% 20mA TO-92-3
Dabartinis - tiekimas - Dabartinis - rezultatas 20mA