LM285Z-2.5RPG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM285Z-2.5RPG
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Duomenų lapai: LM285Z-2.5RPG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM285Z-2.5RPG specifikacijos
Dalies numeris LM285Z-2.5RPG Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 174716 pcs Duomenų lapas LM285Z-2.5RPG.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±1.5% Temperatūros koeficientas 80ppm/°C Typical
Tiekėjo prietaisų paketas TO-92-3 Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai LM285Z-2.5RPGOSCT
LM285Z25RPG
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 120µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA TO-92-3 Dabartinis - tiekimas -
Dabartinis - rezultatas 20mA Srovė - katodas 30µA