LM285D-2.5
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM285D-2.5
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Duomenų lapai: LM285D-2.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
392 pcs
  • Pranešimas
LM285D-2.5 specifikacijos
Dalies numeris LM285D-2.5 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 72801 pcs Duomenų lapas LM285D-2.5.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±1.5% Temperatūros koeficientas 80ppm/°C Typical
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas Fixed
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 120µVrms
Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz - Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA 8-SOIC Dabartinis - tiekimas -
Dabartinis - rezultatas 20mA Srovė - katodas 30µA
Bazinės dalies numeris LM285
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LM285D-2.5R2G
LM285D-2.5R2G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Sandelyje: 286975 pcs
parsisiųsti: LM285D-2.5R2G.pdf
RFQ
LM285DE4-1-2
LM285DE4-1-2
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC VREF SHUNT 1.235V 8SOIC
Sandelyje: 213968 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LM285D-1.2R2
LM285D-1.2R2
parsisiųsti: LM285D-1.2R2.pdf
LM285D-2.5G
LM285D-2.5G
parsisiųsti: LM285D-2.5G.pdf
LM285D-2-5
LM285D-2-5
Gamintojai: N/A