LM2575TV-012
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LM2575TV-012 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2575TV-012
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG MULT CONFIG INV 12V TO220
Duomenų lapai: LM2575TV-012.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LM2575TV-012 specifikacijos
Dalies numeris LM2575TV-012 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG MULT CONFIG INV 12V TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5554 pcs Duomenų lapas LM2575TV-012.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 12V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 4.75V Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Topologija Buck, Boost, Buck-Boost Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-5 Serija -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-5 Formed Leads
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive or Negative
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnis - perjungimas 52kHz Išsamus aprašymas Buck, Boost, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 12V 1 Output 1A TO-220-5 Formed Leads
Dabartinis - rezultatas 1A Bazinės dalies numeris LM2575