LE25S40AMCTWG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LE25S40AMCTWG
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: LE25S40AMCTWG.pdf
  • Pranešimas
LE25S40AMCTWG specifikacijos
Dalies numeris LE25S40AMCTWG Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 147704 pcs Duomenų lapas LE25S40AMCTWG.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 1ms Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 1.95 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC/SOPJ
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 90°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 4Mb (512K x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas FLASH
Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 40MHz 8-SOIC/SOPJ Laikrodžio dažnis 40MHz