KSC5019MTA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KSC5019MTA
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TRANS NPN 10V 2A TO-92
Duomenų lapai: KSC5019MTA.pdf
  • Pranešimas
KSC5019MTA specifikacijos
Dalies numeris KSC5019MTA Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TRANS NPN 10V 2A TO-92 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 842343 pcs Duomenų lapas KSC5019MTA.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 10V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 50mA, 2A
Tranzistoriaus tipas NPN Tiekėjo prietaisų paketas TO-92-3
Serija - Maitinimas - maks 750mW
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
Kiti vardai KSC5019MTA-ND
KSC5019MTAFSTB
KSC5019MTATB
KSC5019MTATB-ND
Darbinė temperatūra 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas - perėjimas 150MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor NPN 10V 2A 150MHz 750mW Through Hole TO-92-3
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 140 @ 500mA, 1V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100nA (ICBO)
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 2A Bazinės dalies numeris KSC5019