KSC2500BTA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KSC2500BTA
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TRANS NPN 10V 2A TO-92L
Duomenų lapai: KSC2500BTA.pdf
  • Pranešimas
KSC2500BTA specifikacijos
Dalies numeris KSC2500BTA Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TRANS NPN 10V 2A TO-92L "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5470 pcs Duomenų lapas KSC2500BTA.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 10V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 50mA, 2A
Tranzistoriaus tipas NPN Tiekėjo prietaisų paketas TO-92-3
Serija - Maitinimas - maks 900mW
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė TO-226-3, TO-92-3 Long Body (Formed Leads)
Darbinė temperatūra 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dažnumas - perėjimas 150MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor NPN 10V 2A 150MHz 900mW Through Hole TO-92-3
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 500mA, 1V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100nA (ICBO)
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 2A Bazinės dalies numeris KSC2500