KA78L12AD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KA78L12AD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KA78L12AD
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC
Duomenų lapai: KA78L12AD.pdf
  • Pranešimas
KA78L12AD specifikacijos
Dalies numeris KA78L12AD Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5028 pcs Duomenų lapas KA78L12AD.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 12V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA 8-SOIC
Dabartinis - silpnas (Iq) 6mA Dabartinis - rezultatas 100mA