HMHA2801R3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
HMHA2801R3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HMHA2801R3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas OPTOISO 3.75KV TRANSISTOR 4SMD
Duomenų lapai: HMHA2801R3.pdf
  • Pranešimas
HMHA2801R3 specifikacijos
Dalies numeris HMHA2801R3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 339513 pcs Duomenų lapas HMHA2801R3.pdf
Įtampa - išėjimas (maks.) 80V Įtampa - izoliacija 3750Vrms
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.3V (Max) Vce Saturation (maks.) 300mV
Įjungti / išjungti laiką (tipą) - Tiekėjo prietaisų paketas 4-Mini-Flat
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) 3µs, 3µs
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SOIC (0.173", 4.40mm Width)
Išvesties tipas Transistor Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C
Kanalų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties tipas DC Išsamus aprašymas Optoisolator Transistor Output 3750Vrms 1 Channel 4-Mini-Flat
Dabartinis pervedimo santykis (min.) 80% @ 5mA Dabartinis pervedimo santykis (maks.) 600% @ 5mA
Dabartinis - išėjimas / kanalas 50mA Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) 50mA