FSBM20SL60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSBM20SL60
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC SMART POWER MOD 20A SPM32-AA
Duomenų lapai: FSBM20SL60.pdf
  • Pranešimas
FSBM20SL60 specifikacijos
Dalies numeris FSBM20SL60 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC SMART POWER MOD 20A SPM32-AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4179 pcs Duomenų lapas FSBM20SL60.pdf
Įtampa - izoliacija 2500Vrms Įtampa 600V
Įveskite IGBT Serija SPM®
Paketas / dėžutė 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 20A 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
Dabartinis 20A Konfigūracija 3 Phase