FQU9N25TU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQU9N25TU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FQU9N25TU
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 250V 7.4A IPAK
Duomenų lapai: FQU9N25TU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FQU9N25TU specifikacijos
Dalies numeris FQU9N25TU Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 250V 7.4A IPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79504 pcs Duomenų lapas FQU9N25TU.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas I-PAK
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 420 mOhm @ 3.7A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.5W (Ta), 55W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 700pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 20nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 250V Išsamus aprašymas N-Channel 250V 7.4A (Tc) 2.5W (Ta), 55W (Tc) Through Hole I-PAK
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 7.4A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FQU6P25TU
FQU6P25TU
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: MOSFET P-CH 250V 4.7A IPAK
Sandelyje: 5725 pcs
parsisiųsti: FQU6P25TU.pdf
RFQ
FQU7P06TU
FQU7P06TU
apibūdinimas: MOSFET P-CH 60V 5.4A IPAK
Sandelyje: 4813 pcs
parsisiųsti: FQU7P06TU.pdf
RFQ
FQU7P06TU_NB82048
FQU7P06TU_NB82048
parsisiųsti: FQU7P06TU_NB82048.pdf
FQU6N40CTU_NBEA001
FQU6N40CTU_NBEA001
apibūdinimas: MOSFET N-CH 400V 4.5A IPAK