FQPF2P25
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQPF2P25 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FQPF2P25
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 250V 1.8A TO-220F
Duomenų lapai: FQPF2P25.pdf
  • Pranešimas
FQPF2P25 specifikacijos
Dalies numeris FQPF2P25 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET P-CH 250V 1.8A TO-220F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5133 pcs Duomenų lapas FQPF2P25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220F
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 4 Ohm @ 900mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 32W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 250pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 8.5nC @ 10V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 250V Išsamus aprašymas P-Channel 250V 1.8A (Tc) 32W (Tc) Through Hole TO-220F
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 1.8A (Tc)