FQD4P25TM
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FQD4P25TM
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 250V 3.1A DPAK
Duomenų lapai: 1.FQD4P25TM.pdf2.FQD4P25TM.pdf
  • Pranešimas
FQD4P25TM specifikacijos
Dalies numeris FQD4P25TM Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET P-CH 250V 3.1A DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5005 pcs Duomenų lapas 1.FQD4P25TM.pdf2.FQD4P25TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas D-Pak
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.1 Ohm @ 1.55A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.5W (Ta), 45W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 420pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 14nC @ 10V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 250V Išsamus aprašymas P-Channel 250V 3.1A (Tc) 2.5W (Ta), 45W (Tc) Surface Mount D-Pak
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 3.1A (Tc)