FQD3P50TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FQD3P50TM
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 500V 2.1A DPAK
Duomenų lapai: 1.FQD3P50TM.pdf2.FQD3P50TM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FQD3P50TM specifikacijos
Dalies numeris FQD3P50TM Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET P-CH 500V 2.1A DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77805 pcs Duomenų lapas 1.FQD3P50TM.pdf2.FQD3P50TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas D-Pak
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.9 Ohm @ 1.05A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.5W (Ta), 50W (Tc) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Kiti vardai FQD3P50TMCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 660pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 23nC @ 10V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas P-Channel 500V 2.1A (Tc) 2.5W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount D-Pak
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 2.1A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FQD3N60TM
FQD3N60TM
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: MOSFET N-CH 600V 2.4A DPAK
Sandelyje: 4128 pcs
parsisiųsti: FQD3N60TM.pdf
RFQ
FQD3P20TM
FQD3P20TM
apibūdinimas: MOSFET P-CH 200V 2.4A DPAK
Sandelyje: 4146 pcs
parsisiųsti: FQD3P20TM.pdf
RFQ
FQD3P50TM-AM002BLT
FQD3P50TM-AM002BLT
apibūdinimas: QF -500V 4.9OHM DPAK
parsisiųsti: FQD3P50TM-AM002BLT.pdf
FQD3P50TM-F085
FQD3P50TM-F085
apibūdinimas: MOSFET P-CH 500V 2.1A DPAK